Hej! Det är vi som är Sackeus.

Här hittar du kontaktinfo till alla Sackeus medarbetare, så att du enkelt kan nå rätt person om du behöver komma i kontakt med oss.

Jens Baagøe

Verkställande Direktör, CEO


jens@sackeus.se
+46(0)708 – 11 52 20
+46(0)31 – 65 48 00

Pia Hagman

Marknadsansvarig 


pia@sackeus.se
+46(0)31 – 65 48 00

Daniel Davis

Order, IT & Lager


daniel@sackeus.se
+46(0)31 – 65 48 00

Maria Klint

Inköpsansvarig – Föräldraledig


maria@sackeus.se
+46(0)31 – 65 48 00

Lisa Persson Baagøe

Ekonomiadministration


lisa@sackeus.se
+46(0)31-65 48 00

Pär Ekman

Lageransvarig


par@sackeus.se
+46(0)31 – 65 48 00

Fredrick Thorngren

Lager


fredrick@sackeus.se
+46(0)31 – 65 48 00

Per-Åke Skagersten

Informatör/Säljare


perake@sackeus.se
+46(0)722 – 00 92 97
+46(0)31 – 65 48 00

Niclas Bergstrand

Säljare västra Sverige och Värmland


niclas@sackeus.se
+46(0)733 – 22 36 92
+46(0)31 – 65 48 00

Tomas Svensson

Säljare västra och södra Sverige


tomas@sackeus.se
+46(0)733 – 22 36 56

Lalo Cruz Valois

Säljare Stockholm och Mälardalen


lalo@sackeus.se
+46(0)707 – 64 00 78

Signe

Personalinspiratör